Attēls no latvianfashion.lv

Latvijas Modes palāta izsludinājusi konkursu jauniem modes dizaineriem un šīs nozares studentiem. Uzvara konkursā garantē 1000 eiro savas dizaina kolekcijas rūpnieciskai izstrādei, iespēju to pārdot veikalā «Taste Latvia» un piedalīties festivālā «Riga Fashion Mood», kā arī iespēju papildināt savas biznesa zināšanas un prasmes.

Atbalsts Fold 17. septembris, 2013

Konkursam jāpiesaka kolekcija ar vismaz astoņiem tērpiem un pieteikumā jāiekļauj īss kolekcijas apraksts, informācija par dizaineri un vismaz četras kolekcijas fotogrāfijas. Jauno dizaineru iesniegtās kolekcijas vērtēs starptautiska žūrija un uzvarētājs saņems 1000 eiro kolekcijas rūpnieciskai izstrādei un realizācijai Latvijas dizaina konceptveikalā «Taste Latvia». Sadarbībā ar Banku augstskolas studiju programmu «Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijas» uzvarētājam būs iespēja apgūt biznesa kursu «Uzņēmumu vadīšana modes industrijā». No visiem iesūtītajiem pieteikumiem finālam tiks atlasītas piecas labākās kolekcijas, kas tiks demonstrētas «Riga Fashion Mood» modes festivālā, kas no 3. līdz 4. oktobrim norisināsies Spilves lidostā.

Konkursu organizē Latvijas Modes palāta un «Riga Fashion Mood» sadarbībā ar konceptveikaliem «Taste Latvia», Banku augstskolu un žurnālu «Pastaiga».

Pieteikumi tiks gaidīti līdz 27. septembrim uz e–pastu iveta.vecmane@gmail.com. Finālisti tiks paziņoti 30. septembrī.