Ilustrācija — FOLD

Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā aicina profesionālus māksliniekus un citu radošu profesiju pārstāvjus līdz 5. februārim iesniegt pieteikumus radošiem braucieniem uz kādu no Baltijas vai Ziemeļu valstīm.

Atbalsts Fold 21. janvāris, 2014

Mobilitātes granti tiek piedāvāti Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas «Kultūra» ietvaros. Finansējums tiek piešķirts ceļa un uzturēšanās izmaksu segšanai 1–10 dienu gariem braucieniem uz Baltijas un Skandināvijas valsīm. Uz finansējumu var pretendēt gan individuāli ceļotāji, kas dzīvo Baltijas un Ziemeļvalstīs, gan nelielas grupas (līdz 6 personām), ja visi grupas dalībnieki dodas uz vienu un to pašu vietu no viena un tā paša punkta vienā un tajā pašā laikā. Finansējums netiek piešķirts valsts ierēdņiem un organizācijām, bet studenti tiek aicināti izmantot Nordplus piedāvātos grantus.

Piešķirtā granta apjoms tiek aprēķināts atbilstoši vidējām uzturēšanās un ceļošanas izmaksām katrā valstī. Agrākais iespējamais brauciena datums ir 2 mēneši pēc pieteikšanās termiņa, tātad ne agrāk kā 5. aprīlī.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa atrodamas Ziemeļvalstu Kultūras punkta mājaslapā. Pieteikšanās atvērta līdz 2014. gada 5. februārim. Latvijā programmu administrē Ziemeļu Ministru padomes birojs, kontaktpersona Ginta Tropa — ginta@norden.lv