Par FOLD

FOLD izceļ labāko Latvijas un ārvalstu radošajās industrijās, lai palīdzētu uzzināt, saprast, iemācīties un sadarboties. FOLD izveidots 2013. gadā, apvienojoties trim ilgstoši pastāvējušiem pašiniciatīvas projektiem — «DesignBlog», «Plikums» un «Fine Young Urbanists».

Redakcija

Paula Gāgane — redaktore

Arhitekte, kam interesē pētīt dažādu dizaina nozaru mijiedarbību un komunikāciju.

Elīna Lībiete — redaktores asistente

Arhitekte ar interesi par pilsētām, cilvēkiem un to mijiedarbību.

Katrīna Sadovņikova — ilustratore

Māksliniece, kura labprāt izmēģina jaunas tehnikas un virzienus gan 3D, gan 2D vidē.

Dibinātāji

Arhitekte un urbāniste Evelīna Ozola, grafikas dizaineris un studijas «Asketic» līdzdibinātājs Miķelis Baštiks, grafikas dizainers un fotogrāfs Sandijs Ruļuks, juriste Ilze Peipiņa, arhitekts un urbānists Toms Kokins, grafikas dizaina studijas «Associates, Partners et Sons» vadītājs Edgars Zvirgzdiņš.

Kontakti

Lai parādītu mums savu darbu, uzzinātu vairāk par reklāmas iespējām vai vienkārši apsveicinātos, rakstiet uz info@fold.lv. Adrese pasta sūtījumiem: Antonijas iela 20a–54, Rīga, LV–1010.

Atbalsts

FOLD darbību finansē Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

Mājaslapa

Dizains un izstrāde — «Asketic»
Logo — FOLD un «Formup»
Fonti — Proxima Nova un Noticia
Tulkojumi — Jūle Mare Rozīte, Guna Gavare, Anna Celmiņa, Andris Kuprišs, FOLD redakcija
Korektūra — Anete Kauce, FOLD redakcija

Autortiesības

FOLD novērtē informācijas brīvu pieejamību un izplatību, taču pārliecinoši iestājas par radošā darbā tapuša intelektuāla īpašuma aizsardzību un autoru atpazīstamības veicināšanu. Pārpublicējot FOLD rakstus vai to fragmentus, attēlus, video un audio ierakstus, atsauce un hipersaite uz FOLD, kā arī attiecīgo autoru vārdu norādīšana ir obligāta. Par publikācijās minēto faktu precizitāti un pausto viedokli ir atbildīgi to autori.

 

© Biedrība «Latvijas Dizaina centrs»