Publicitātes attēls

Svētkiem tuvojoties, biedrība ISSP nākusi klajā ar jaunu projektu «ISSPPP X + X» jeb starpdisciplināru plakātu mākslas izstādi un gadatirgu. Tajā būs iespējams aplūkot un iegādāties 20 rūpīgi izvēlētus, tematiski un stilistiski atšķirīgus daudzsološu Latvijas jauno mākslinieku darbus plakāta formātā. Projektā piedalās desmit fotogrāfi un desmit ilustratori. Atklāšanas pasākums notiks 6. decembrī, izstāde un pārdošana turpināsies līdz 28. decembrim.

Ziņas Fold 2. decembris, 2019

Piektdien, 6. decembrī, plkst. 19.00 ISSP Galerijā neformālā gaisotnē notiks plakātu mākslas izstādes un gadatirgus «ISSPPP X + X» atklāšanas pasākums. Apmeklētājiem būs iespēja klātienē satikt galerijā izstādīto darbu autorus, dzirdēt to tapšanas stāstus un baudīt vakaru dīdžeja pavadībā.

«Īstenojot ideju par plakātu izstādi un gadatirgu, vēlamies plašāku publiku iepazīstināt ar Latvijas jaunajiem māksliniekiem, kā arī padarīt pieejamākus sevi jau pierādījušu autoru darbus. Plakāts ir vienkāršs un gaumīgs veids, kā mājas padarīt pievilcīgākas un ļaut tajās ienākt mākslai. Šajā izlasē esam nolēmuši iekļaut gan fotogrāfu, gan ilustratoru darbus, veicinot aktīvāku mijiedarbību starp abām dinamiskajām mākslas jomām,» komentē projekta «ISSPPP X + X» kuratore Jūlija Berkoviča.

Plakātu kolekcijā pārstāvēti desmit Latvijas fotogrāfi un desmit ilustratori, kuru vidū ir gan starptautiski atpazīstami vārdi, gan jauni, uzlecoši talanti. Katrs plakāts izteiksmīgi raksturo viņu atšķirīgos radošos rokrakstus un atklāj dažādas tehnikas. «ISSPPP X + X» piedalās fotogrāfi Andrejs Strokins, Annemarija Gulbe, Eva Saukāne, Ieva Balode, Iveta Gabaliņa, Kārlis Bergs, Katrīna Ķepule, Kristīne Madjare, Reinis Hofmanis, Sandijs Ruļuks un ilustratori Agate Lielpētere, Evija Pintāne, Līga Spunde, Lote Vilma Vītiņa, Mārtiņš Zutis, Oskars Pavlovskis, Pauls Rietums, Svens Neilands, Zahars Ze, Zane Zlemeša.

Izstāde un gadatirgus norisināsies no 7. līdz 28. decembrim ISSP Galerijā, Marijas ielā 13, k3, Berga bazārā, Rīgā. ISSP Galerijas darba laiki: otrdienās, ceturtdienās, piektdienās, sestdienās no 12.00 līdz 18.00, trešdienās no 12.00 līdz 20.00. Ieeja — bez maksas. Plakātus varēs iegādāties arī ISSP internetveikalā.