Publicitātes attēls

Šonedēļ atvērta darbu iesniegšana Baltijas lielākajā nozares konkursā «Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2024». Konkursā šogad ieviesta jauna kategorija — «Vides, sociālās un korporatīvās pārvaldības komunikācija» —, tā izceļot aktuālu jomu uzņēmumu darbībā un komunikācijas veidošanā. Iesniegt darbus iespējams līdz 21. martam, savukārt konkursa apbalvošanas ceremonija notiks 19. aprīlī.

Ziņas Fold 24. janvāris, 2024

Latvijas Komunikācijas asociācijas (LaKA) prezidente Antra Bork–Ržečicka norada, ka līdztekus sacensībai par balvām, konkurss ir iespēja mācīties no labākajiem, tā ik gadu paaugstinot kopējo nozares profesionālo standartu. Viens no konkursa uzdevumiem ir izcelt to, kas ir aktuāls sabiedrībā, uzņēmējdarbībā un valsts pārvaldē, jo šīs pārmaiņas ietekmē arī komunikācijas nozari un profesionāļus. «Gadu gaitā konkursa kategoriju skaits ir audzis. Piemēram, par pastāvīgām kategorijām ir kļuvušas darba devēja tēla veidošana, digitālā, vizuālā un influenceru, viedokļu līderu komunikācija un citas. Tā kā vides, sociālā un korporatīvā pārvaldība jeb ESG kļūst par aktuālu jautājumu, it sevišķi Eiropas Komisijas direktīvas kontekstā, kas paplašina to uzņēmumu loku, kuriem būs jāiesniedz šie pārskati, tad redzam, ka šeit var būt kampaņas, no kurām visi kā profesionāļi varam mācīties,» skaidro Bork–Ržečicka.

 

Latvijas Komunikācijas asociācijas organizētais Baltijas mēroga komunikācijas profesionāļu konkurss «Mi:t&Links» norisinās jau teju 20 gadus, un tajā ik gadu labākie no labākajiem cīnās par žūrijas augstāko novērtējumu un Gada aģentūras titulu savā valstī un Baltijā. Konkursā darbus aicināti iesniegt gan uzņēmumi, gan aģentūras, gan valsts iestādes un nevalstiskā sektora organizācijas, kā arī individuālie speciālisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām Eiropas valstīm. Pašlaik ir atvērta agrā darbu pieteikšana, kas ir spēkā līdz 7. februāra plkst. 16.00. Pēc tam, līdz 7. marta plkst. 16.00, seko pamata iesniegšanas periods, savukārt līdz 21. marta plkst. 16.00 — vēlais darbu iesniegšanas periods.

 

Konkursā iesniegtos pieteikumus vērtēs starptautiska žūrija, kas katrā kategorijā atlasīs piecus labākos darbus. Šo kampaņu autori 18. aprīlī tiešsaistē prezentēs tos vērtētājiem un citiem interesentiem. «Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2024» laureāti tiks paziņoti un apbalvoti svinīgajā pasākumā klātienē, kas notiks 19. aprīlī.

 

Plašāka informācija par konkursu, tā nolikums un darbu iesniegšana — «Mi:t&Links» mājaslapā.