Publicitātes attēls

Septembrī atsāksies ISSP Jauniešu skolas nodarbības, kas šajā mācību gadā piedāvās apgūt attēla veidošanas prasmes un radoši izpausties fotogrāfijas medijā ne tikai jauniešiem, bet arī bērniem. Nodarbībām ir aicināti pievienoties interesenti vecumā no 7 līdz 18 gadiem. 2. septembrī laikā no plkst. 17.00 līdz 19.00 ISSP telpās norisināsies atvērto durvju diena, kuras laikā varēs satikt skolas pasniedzējus un piedalīties radošos fotogrāfiskos procesos.

Ziņas Fold 22. augusts, 2025

ISSP Jauniešu skola

Nodarbības piedāvā radoši iepazīt fotogrāfiju un tās plašos izmantošanas veidus, kā arī apgūt attēlu veidošanas pamatprasmes. Iedziļinoties un izmēģinot fotogrāfiju kā vizuālās mākslas mediju un mācoties pārdomātā veidā radīt un lasīt attēlus, nodarbības veicinās jauniešos izpratni par mūsdienu kultūru un estētiku, kā arī spēju domāt un darboties radoši.

 

Nodarbības jauniešiem notiek divās vecuma grupās reizi nedēļā ISSP telpā Berga Bazārā:

  • otrdienās plkst. 16.15–18.15 vecākajai grupai (15–18 g.);
  • trešdienās plkst. 16.15–18.15 jaunākajai grupai (11–14 g.).

ISSP Jauniešu skolas nodarbības 2024./2025. mācību gadā sāksies septembrī un ilgs līdz jūnijam. Nodarbības vadīs pieredzējušas pedagoģes un mākslinieces Līva Veigura un Adelīna Kalniņa.

 

Plašāka informācija par nodarbībām un pieteikšanās — ISSP Skolas mājaslapā.

Nodarbības bērniem

Programma bērniem 7–11 gadu vecumā «Radošā fotogrāfija un māksla» norisināsies angļu valodā. Tā būs iespēja apvienot fotogrāfijas un mākslas apguvi radošā, praktiskā vidē, komunicējot angļu valodā. Nodarbības vadīs pedagogi Maikls Holands (Michael Holland, Lielbritānija) un Eva Vēvere (Latvija), apvienojot pieredzi vizuālajā mākslā un radošajā izglītībā. Nodarbības notiks reizi nedēļā pirmdienās plkst. 16.00–8.00 ISSP telpā Berga Bazārā.

 

Plašāka informācija par nodarbībām un pieteikšanās — ISSP Skolas mājaslapā.

 

Uzzināt vairāk par ISSP Skolas nodarbībām jauniešiem un bērniem varēs atvērto durvju dienā 2. septembrī no plkst. 17.00 līdz 19.00, ko apmeklēt ir aicināts ikviens interesents. Pasākuma laikā norisināsies arī radošās darbnīcas; visi nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.