Ilustrācija — FOLD

Uzsākta pieteikšanās grantu programmas «Atspēriens» jaunajam konkursam, kurā mazajiem un vidējiem uzņēmumiem savai izaugsmei līdzfinansējumā iespējams saņemt līdz 15 000 eiro. Pieteikšanās atvērta līdz 23. martam.

Atbalsts Fold 25. februāris, 2015

Konkursā var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Uzņēmumu pieteikumi tiks vērtēti galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes. Kā prioritārie virzieni noteikti transports un uzglabāšana, tūrisms un ar to saistītās nozares, ražošana, īpaši datoru, elektronisko un optisko iekārtu, metālizstrādājumu, koksnes, koka un korķa izstrādājumu, pārtikas produktu un dzērienu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas un būvniecība.

Programmas ietvaros līdz 80% apmērā tiks atbalstīti jauno komersantu izdevumi, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības vai juridisko pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību, mārketinga materiālu izveidi, telpu īri un labiekārtošanas izmaksām u.tml.

Lai rosinātu jaunos un topošos uzņēmējus izmantot iespēju saņemt finansiālu atbalstu, kā arī palīdzētu sagatavot kvalitatīvu pieteikumu, «Swedbank Business Network» un Rīgas dome 27. februārī plkst. 17.30 rīko bezmaksas semināru par pieteikšanos grantu programmai, bet 6. martā plkst. 17.30 notiks «Atspēriena» mentoru klubs, kurā ar savu pieredzi tūrisma objekta un informatīvās mākslas telpas ar MAX–D kinoteātri «Look at Riga» vadīšanā dalīsies tā autori un programmas laureāti Arnis Aspers un Laura Projuma. Savukārt 12. martā plkst. 17.30 jaunie uzņēmēji varēs piedalīties seminārā par finanšu plūsmas plānošanu. Pieteikties semināriem iespējams rakstot uz atsperiens@riga.lv vai arī «Swedbank Business Network» mājaslapā.

Pieteikumi konkursam «Atspēriens» jāiesniedz līdz 23. marta plkst. 12.00, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Amatu ielā 4, LV–1050, 308. kabinetā. Plašāku informāciju par konkursu, semināriem, kā arī konkursa nolikumu un pieteikuma veidlapas iespējams atrast «Atspēriens» mājaslapā.