Attēls — «Addiction»

Sākusies pieteikšanās radošo industriju konferencei «Subject: Creativity», kas notiks 2017. gada 17. februārī Liepājas koncertzālē «Lielais dzintars». Šoreiz konferences tēmu vadmotīvi ir meklējumi, transformācija un atklājumi.

Ziņas Fold 1. decembris, 2016

Trešajā radošo industriju konferencē «Subject: Creativity» lektori dalīsies pieredzes stāstos par to, kā pārkāpt robežai no domāšanas uz darīšanu un labas idejas pārvērst arī komerciāli veiksmīgos produktos. Tāpat tiks diskutēts par to, kā uzrunāt cilvēkus ar informāciju pārbagātajā laikmetā, kā izmantot savus radošos resursus pilnvērtīgi un kur tos rast.

Ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies dažādu jomu eksperti un starptautiski atzīti profesionāļi no dažādām nozarēm: māksliniece Džemma Skulme, uzņēmējs Andrejs Žagars, rakstniece Gundega Repše, Latvijas Universitātes fiziķis un zinātnieks Mārcis Auziņš, pavārs Mārtiņš Sirmais, producente Gundega Skudriņa, inovatīvā uzņēmuma «Uber» vadītājs Baltijas valstīs Enns Metsars (Enn Metsar), dizaina biroja «H2E» dibinātāji Ingūna Elere un Holgers Elers, kinorežisors Andris Gauja, komponists Ēriks Ešenvalds, žurnālists Sandijs Semjonovs, uzņēmējs Māris Gailis un citi.

Konferences noslēgumā norisināsies īpaša tīklošanās sesija. Tās laikā dalībniekiem būs iespēja paplašināt savu biznesa kontaktu loku, attīstīt tīklošanās prasmes savu profesionālo mērķu sasniegšanai un dalīties arī savā pieredzē.

Konferences organizatori, komunikāciju aģentūra «Addiction», informē, ka pērn radošo industriju konferenci apmeklēja 1000 dalībnieku. Konference jau tradicionāli norisināsies Liepājā, jo rīkotāji vēlas sniegt iespēju pasākuma viesiem no Rīgas, kur koncentrējas lielākā daļa Latvijas radošo industriju uzņēmumu, izrauties no ikdienas darbiem un maksimāli koncentrēt uzmanību konferencei. Turklāt, šādā veidā Liepāja tiek iezīmēta Latvijas un Ziemeļeiropas radošo industriju attīstības kartē.

 

Konference «Subject: Creativity» notiks 2017. gada 17. februārī koncertzālē «Lielais dzintars», Radio ielā 8, Liepājā. Arī šogad būs iespēja sekot līdzi konferencei maksas tiešraidē internetā. Papildu informācija par konferenci un pieteikšanās pasākuma mājaslapā.