Publicitātes attēls

Jau nākamajā piektdienā, 16. februārī, Liepājas koncertzālē «Lielais dzintars» pulcēsies radošie prāti no visas Latvijas, lai apmeklētu jau ceturto radošo industriju konferenci «Subject: Creativity». Konferenci apmeklēs dalībnieki no kopumā 35 Latvijas pilsētām, tostarp, Rīgas, Cēsīm, Rēzeknes, Daugavpils, Ventspils, Dobeles un Jelgavas.

Ziņas Fold 8. februāris, 2018

Šogad konferences «Subject: Creativity» īpašais viesis būs reklāmas jomas pārstāvis Niklass Frings Rups (Niklas Frings–Rupp), kurš ir pasaules prestižākās reklāmas skolas «Miami AD School» Eiropas filiāles dibinātājs un viena no lielākajām autoritātēm reklāmistu vidū visā Eiropā. Pirms skolas dibināšanas viņš strādājis ar neskaitāmiem pasaules līmeņa zīmoliem, tostarp, «BMW», «Mini Cooper», «Apple», «Der Spiegel», «Unicef» un citiem.

Starp lektoriem būs arī bērnu reanimatologs Pēteris Kļava, aktieris Dainis Grūbe, TV un raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece–Gavare, arhitekts Toms Kokins, priesteris Andrejs Mediņš, grafikas dizaineris Miķelis Baštiks, ekonomikas zinātņu doktore Ieva Kalve, titulēts basketbolists, treneris Uvis Helmanis, grafikas dizainere, ceļotāja Marika Latsone, «Iphone Photography School» līdzīpašnieks Uģis Balmaks, Imanta Ziedoņa fonda «Viegli» komanda un citi.

«[Konferencē] jādod tas, ko cilvēki paši nevar atrast internetā, universitātē vai vēl kur. Tam jābūt kam tādam, kas tev pieder, bet ko neviens nezina. Un tā ir personiskā pieredze, personiskie noslēpumi, par kuriem jābūt gatavam runāt. Tā sadaļa, kurā runāšu, saucas «Pagrieziena punkti». Tās ir transformācijas dzīvē. Bez tām neiztikt. Mēs varam noliegt vai pretoties, bet transformācijas ar mums notiek, mēs maināmies. Runāšu par to, ka iekšēji mums ir kritiska pretestība gatavām idejām,» intervijā laikrakstam «Diena» stāsta viens no gaidāmās konferences lektoriem — mūziķis, ceļotājs, žurnālists, dīdžejs un raidījumu vadītājs Gustavs Terzens.

Vairāk par radošo industriju konferenci «Subject: Creativity» var uzzināt tās mājaslapā. Interesenti aicināti reģistrēties apmeklējumam klātienē vai iegādāties pieejas kodu, lai skatītos konferenci tiešraidē. Pasākuma valoda — latviešu un angļu, ar sinhrono tulkošanu.