Publicitātes attēls

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas bērnu mēbeļu un preču ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā izstādē «Kind + Jugend 2017», kas no 14. līdz 17. septembrim norisināsies Ķelnē, Vācijā. Pieteikties iespējams līdz 15. maijam.

Atbalsts Fold 28. aprīlis, 2017

Starptautiskā izstāde «Kind + Jugend» sniedz iespēju ražotājiem no visas pasaules prezentēt jaunākos produktus bērniem — mēbeles, tekstilizstrādājumus, rotaļlietas, apģērbus, apavus, bērnu grāmatas un preses izdevumus. 2016. gada izstādē savus produktus prezentēja 1200 dalībnieki no 50 valstīm, izstādi apmeklēja vairāk nekā 22 000 nozares pārstāvju no 110 valstīm. Šogad Latvijas nacionālais stends tiks organizēts 130 kvadrātmetru platībā, un tajā tiek piedāvātas vietas 1–3 mēbeļu ražotājiem un 3–6 rotaļlietu preču ražotājiem.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 9 uzņēmumi, kas ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi, ieskaitot izstādes platības nomu, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, uzņēmumu reģistrācijas maksu izstādē un eksponātu transportēšanu, tiks finansēti 100% apmērā. Atbalstam var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kas atbilst mikro, mazo un vidējo saimnieciskās darbības statusam. Dalībniekiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz pašiem.

Interesentiem ir jārēķinās ar pārstāvju komandējuma, kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām. Dalībnieki var pretendēt uz «de minimis» atbalstu 80% apmērā ceļa izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir nacionālā stenda dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos nacionālajā stendā starptautiskajās izstādēs ārvalstīs.

Vairāk par atlases kritērijiem un finansiālā atbalsta iespējām var uzzināt LIAA mājaslapā, kur pieejama arī pieteikšanās anketa dalībniekiem. Pieteikšanās dalībai Latvijas nacionālajā stendā izstādē «Kind + Jugend 2017» Ķelnē, Vācijā ir atvērta līdz 15. maijam.