Publicitātes attēls

Līdz 26. jūnijam atvērta pieteikšanās izglītības programmai «#LADCskola». Tās laikā deviņu mēnešu garumā izvēlētajiem dalībniekiem ir iespēja apgūt svarīgākās prasmes darbam reklāmas nozarē, mācoties Latvijas lielākajās radošajās aģentūrās un studijās pie zinošiem reklāmas un dizaina profesionāļiem.

Ziņas Fold 5. jūnijs, 2017

«#LADCskola» ir neformāla deviņu mēnešu izglītības programma, kuras laikā studenti deviņos moduļos apgūst darbam reklāmā nepieciešamās zināšanas un prasmes. Skolas pasniedzēji ir vairāk nekā 80 reklāmas dzīves labākie pazinēji, ideju celmlauži, reklāmas praktiķi ar daudzu gadu pieredzi. Viņu vidū ir Ēriks Stendzenieks, Armands Leitis, Zigurds Zaķis, Ģirts Ozoliņš, Nilss Sakss, Pauls Bankovskis, Andris Rubīns, Aleksandrs Bētiņš, Voldemārs Dūdums, Gints Apsīts, Raimonds Platacis, Pēteris Līdaka, Jānis Joņevs un citi, kuri iedvesmo domāt radoši, māca vadīt projektus, rakstīt, uztvert, saprast, izstrādāt stratēģiju, domāt konceptuāli, zīmēt un līmēt, fotografēt un filmēt, pārdot un prezentēt. Mācības notiek lekciju, radošo darbnīcu un patstāvīga darba veidā. Katram modulim ir izvēlēts savs mentors, kurš ne tikai izglītos programmas dalībniekus, bet katra moduļa noslēgumā individuāli novērtēs arī studenta apguves līmeni.

«Skola salīdzinoši īsā laikā kvalitatīvi iepazīstina ar reklāmas nozari «no iekšpuses» un iedod saprašanu, ko dara katra iesaistītā puse. Pēc skolas zināšanas noder jebkur, kur ir jebkāda saskarsme ar reklāmu. Protams, šis arī ir labākais pamats, lai uzsāktu darbu reklāmas aģentūrās,» pārdomās dalās «#LADCskola» šī gada absolvents, aģentūras «Ground floor digital» vadītājs Māris Antons.

Lai pretendētu uz vienu no 20 skolas vietām, līdz 26. jūnija plkst. 23.00 interesentam jāizpilda divi darba uzdevumi, kas pieejami LADC mājaslapā. Turpat aplūkojams arī reklāmas aģentūras «Not Perfect | Y&R Riga» sagatavotais darba uzdevums potenciālajam dalībniekam, kurš pretendē uz budžeta vietu.Visus iesūtītos risinājumus izvērtēs LADC žūrija — biedrības padome un Latvijas labāko aģentūru pārstāvji. Rezultāti būs zināmi 3. jūlijā. LADC skolas dalības maksa ir 999 eiro.

Ar detalizētu LADC skolas programmu un moduļiem var iepazīties tās mājaslapā.