Publicitātes foto

Kopā strādāšanas vieta radošajiem profesionāļiem «DarbaVieta», uzsākot jaunu darbības posmu, vērusi durvis Rīgas pirmajam Radošo industriju centram Hanzas ielā 18, kurā aicināti pievienoties dažādu nozaru neatkarīgie profesionāļi.

Ziņas Fold 28. augusts, 2017

Jaunais Radošo industriju centrs ir atvērta vieta radošo nozaru neatkarīgiem profesionāļiem un nelielām komandām, kas paver iespējas strādāt, sadarboties un dibināt jaunus kontaktus. «DarbaVieta» pakāpeniski tiks atklāta vairākās kārtās, atbilstoši dažādu radošo industriju profesionāļu vajadzībām iekārtojot četrus stāvus namā Hanzas ielā 18.

«Mūsu mērķis ir veidot atbalstošu un pieejamu vidi dažādu radošo industriju pārstāvjiem veiksmīgas uzņēmējdarbības uzsākšanai un īstenošanai. Papildu ērtai darba videi, mēs lielu nozīmi pievēršam iekšējās kopienas veidošanai. Savā starpā iepazīstoties, uzticoties un sadarbojoties, kopienas biedri attīsta savu darbību, uzsāk jaunus projektus un aug. Pirmo 450 kvadrātmetru atklāšana ir bijusi ļoti veiksmīga un ir pievienojušies daudzi jauni biedri. Šobrīd strādājam pie nākamā stāva atklāšanas oktobrī, un interesenti ir aicināti pieteikties jau tagad,» stāsta Radošo industriju centra «DarbaVieta» stratēģiskā vadītāja Kristīne Jansone.

Pirmajā, nupat atklātajā kārtā tika iekārtota 450 kvadrātmetru plaša kopā strādāšanas telpa. Tajā pieejamas 50 darba vietas, tikšanās telpa, telefonsarunu istabas, darbnīcas un fotostudija.

Otrā kārta tiks atklāta oktobra sākumā. Tajā radošajiem profesionāļiem būs pieejami vēl 400 kvadrātmetri, kas tiks atvēlēti individuālo profesionāļu atvērta tipa darba videi, pielāgoti dažādām darbnīcām un atsevišķiem kabinetiem dizaineriem, amatniekiem un māksliniekiem, kā arī tiks īstenotas citas esošo un potenciālo centra dalībnieku vēlmes.

Biedrība «DarbaVieta» līdz šim pulcēja dažādu nozaru neatkarīgos profesionāļus Blaumaņa ielā. Trīs atsevišķos dzīvokļos tika nodrošinātas darba vietas nelielām komandām un individuāliem biedriem. Taču, sagaidot savu piecu gadu jubileju, kas tiks svinēta 15. septembrī, «DarbaVieta» pieņēma jaunu izaicinājumu un pārcēlās uz plašākām telpām Hanzas ielā 18. Jaunās telpas var pulcēt krietni vairāk neatkarīgo profesionāļu, kā arī apmierināt aizvien augošo pieprasījumu pēc darba vides tiem cilvēkiem, kuru ikdienas darbam nepieciešamas specializētas telpas jeb darbnīcas — dizaineriem, amatniekiem, māksliniekiem un citiem.

«DarbaVieta» ir atvērta jaunu biedru uzņemšanai, un interesenti ir aicināti pieteikties darba un darbnīcu telpām radošajā centrā, rakstot uz info@darbavieta.rocks.