Ilustrācija — Marija Groza

Visi studētgribētāji un interesenti aicināti 21. aprīlī plkst. 14.00 uz informatīvo pēcpusdienu, kad Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) Jaunajā korpusā Nr. 2 notiks visu apakšnozaru prezentācijas, kuras noslēgs visaptveroša un informatīva ekskursija pa LMA ēku. Savukārt no 2. līdz 11. maijam Akadēmijā būs iespēja apskatīt 2. semestra noslēguma skates.

Ziņas Fold 17. aprīlis, 2018

Latvijas Mākslas akadēmijā katru pavasari notiek Atvērto durvju diena. To apmeklē topošie studenti, lai klātienē varētu saņemt atbildes uz jautājumiem par iestājeksāmeniem, studiju iespējām un studentu ikdienu.

Šogad Akadēmija piedāvā jaunu pieeju atvērto durvju dienu programmā, sadalot to divos cēlienos. Visu apakšnozaru prezentācijas norisināsies 21. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 16.00, kuru noslēgs visaptveroša, informatīva ekskursija pa Latvijas Mākslas akadēmijas ēku. Prezentācijas būs noderīgas tiem, kuri interesējas par studiju uzsākšanu un iestājpārbaudījumiem LMA. Klātesošos uzrunās Akadēmijas vadība, tiks sniegta informācija par iestājpārbaudījumiem gleznošanā un zīmēšanā. Sev piemērotāko studiju virzienu palīdzēs izvēlēties un izprast katras apakšnozares prezentācija, kas sniegs noderīgu papildus informāciju par iestājpārbaudījumu uzdevumiem, studiju darbu un programmu.

Otrs Atvērto durvju dienu cēliens sāksies 2. maijā, kad Mākslas akadēmijas ekskursijās studētgribētājiem un interesentiem būs iespēja piedalīties tagadējo studentu 2. semestra noslēguma skatēs un redzēt darbus kompozīcijā un zīmēšanā. Skates jeb studentu studiju darbu izstāde notiks no 2018. gada 2. līdz 11. maijam Akadēmijas telpās. Katru dienu noteiktā laikā interesenti būs aicināti pulcēties LMA, Kalpaka bulvārī 13, lai piedalītos ekskursijā, kuru vadīs kompetenti apakšnozaru pārstāvji. Neformālā gaisotnē būs iespējams uzdot interesējošos jautājumus, kas palīdzēs labi un pārliecinoši sagatavoties iestājpārbaudījumiem.

 

Detalizēta informācija par pasākumu norises laikiem pieejama LMA mājaslapā. Pieteikties uz ekskursijām LMA apakšnozarēs iespējams, aizpildot reģistrācijas anketu.