Ilustrācija — Artūrs Ozols

Profesionālās izglītības kompetences centra «Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola» (PIKC «RDMV») topošajiem audzēkņiem un citiem interesentiem piedāvā iespēju ieskatīties skolas darbā. Sestdien, 16. jūnijā PIKC «RDMV» notiks dažādas informatīvas aktivitātes, bet līdz pat 10. augustam skolas zālē skatāma jauno dizaineru kvalifikācijas darbu izstāde.

Ziņas Fold 15. jūnijs, 2018

PIKC «RDMV» ir bezmaksas profesionālās vidējās izglītības iestāde, kurai ir piešķirts profesionālās izglītības kompetences centra statuss. Kompetences centrs īsteno dizaina un mākslas profesionālās vidējās izglītības programmas pēc vispārējās pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības ieguves.

16. jūnijā abās skolas ēkās, Krišjāņa Valdemāra ielā 139 un Lāčplēša ielā 55, notiks Informācijas diena. Tās ietvaros interesentiem būs iespēja iepazīties ar izglītības iespējām PIKC «RDMV» un piedāvātajām izglītības programmām, tikties ar pasniedzējiem un iesaistīties dažādās aktivitātēs. Valdemāra ielas ēkā plkst. 14.00 notiks Apģērbu dizaina izglītības programmas kvalifikācijas darbu modes skate. Notiks arī dokumentu pieņemšana mācībām izglītības iestādē.

No 16. jūnija līdz 10. augustam PIKC «RDMV» izstāžu zālē būs skatāma izstāde «Vietas izjūta».

Tajā varēs aplūkot jauno dizaineru kvalifikācijas darbu projektus un kvalifikācijas darbus, pārstāvot 11 PIKC «RDMV» dizaina izglītības programmas: Interjera dizains, Reklāmas dizains, Apģērbu dizains, Formas dizains, Metāla izstrādājumu dizains, Keramikas izstrādājumu dizains, Stikla izstrādājumu dizains, Koka izstrādājumu dizains, Ādas izstrādājumu dizains, Struktūras tekstils un Formas tekstils. Pēc Informācijas dienas izstāde būs atvērta darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.30.

 

Plašāka informācija par PIKC «RDMV» un Informācijas dienas programmu atrodama mājaslapā.