Publicitātes attēls

Līdz 22. jūlijam iespējams pieteikties ISSP Skolas kursam «Attīstot fotogrāfijas valodu» — divu gadu garai neformālās izglītības programmai laikmetīgajā fotogrāfijā, kas sāksies septembrī. Lekcijas un nodarbības pasniegs Latvijā un starptautiski pazīstami fotogrāfi un mākslas eksperti.

Ziņas Fold 19. jūnijs, 2019

ISSP Skola kopš 2011. gada piedāvā kvalitatīvu, praksē balstītu izglītību Latvijas jaunajiem fotogrāfiem un fotogrāfijas interesentiem. Divu gadu programma «Atttīstot fotogrāfijas valodu» paredzēta dalībniekiem ar priekšzināšanām un nodrošina studentiem eksperimentālu, radošu un kritisku vidi, kurā attīstīt savu vizuālo valodu un individuālo pieeju fotogrāfijā. Strādājot pie dažādiem autorprojektiem Latvijas un ārvalstu speciālistu vadībā, studenti pilnveido profesionālās prasmes un paplašina izpratni par fotogrāfiju kā laikmetīgās mākslas mediju.

Skolas pasniedzēju vidū ir vairāki Latvijā un starptautiski atpazīstami fotogrāfi — Iveta Gabaliņa (Vaivode), Arnis Balčus, Vika Eksta, Andrejs Strokins, Ieva Balode, kā arī kuratores Solvita Krese, Maija Rudovska un Evita Goze, mākslas zinātniece Laine Kristberga un citi. Programmas ietvaros regulāri notiek vieslekcijas, kurās ar pieredzi dalās mākslinieki, radošo profesiju pārstāvji un eksperti. Nodarbības notiek darba dienu vakaros Rīgas centrā — Berga Bazārā, līdzās ISSP Galerijai. Programmas ilgums — divi mācību gadi jeb 18 mēneši. Kurss sāksies 2019. gada septembrī, un tam pieteikties iespējams līdz 22. jūlijam. Plašāka informācija par programmu un pieteikšanos atrodama ISSP Skolas mājaslapā.

Līdz 22. jūnijam Tallinas radošajā kvartālā (Tallinas ielā 6, Rīgā) skatāma šī gada ISSP Skolas absolventu izstāde «Seši». Izmantojot fotogrāfijas mediju, jaunie mākslinieki tajā meklē saskarsmes punktus starp ārpasauli un savu personīgo pieredzi, bērnības atmiņām, ilgām, kultūru stereotipiem, kuri jālauž vai, gluži otrādi, jābūvē. Izstāde bez maksas apskatāma no trešdienas līdz sestdienai no plkst. 13.00 līdz 19.00. Ieeja bez maksas.