Attēls — «Nord DDB Riga»

Sākot ar 2020. gada februāri, par Baltijas gada aģentūru atzītā «DDB Latvija» kļūst par daļu no Ziemeļvalstu aģentūru tīkla «Nord» un turpinās savu darbību ar nosaukumu «Nord DDB Riga». Aģentūra tāpat kā līdz šim būs arī daļa no «DDB Worldwide» starptautiskā tīkla, bet ciešāku sadarbību turpmāk veidos tieši ar Ziemeļvalstu reģiona DDB aģentūrām.

Ziņas Fold 14. februāris, 2020

«Nepilnos 25 darbības gados «DDB Latvija» nostiprinājusi vadošās pozīcijas Baltijā. Tāpēc nu speram lielu soli tālāk, apvienojot spēkus ar Skandināvijas progresīvākajām aģentūrām. Kopīgi radīta tendenču bibliotēka, jauni instrumenti, metodes un reģionāli sadarbības projekti ir tikai daļa no ieguvumiem, ko mums paver šī Ziemeļeiropas aģentūru apvienība. Tā ļaus piedāvāt jaunas iespējas arī visiem mūsu sadarbības partneriem Baltijā, Eiropā un citos eksporta tirgos,» skaidro «Nord DDB Riga» direktors Andris Rubīns.

 

«Nord DDB» apvienībā aģentūras savstarpēji sadarbojas, ne tikai daloties ar pieredzi, bet to darbinieki arī praktiski strādā kopā, lai, integrējot savas zināšanas par atsevišķu valstu tirgiem, palīdzētu attīstīties starptautiskiem uzņēmumiem un zīmoliem. «Nord DDB» pašlaik darbojas piecās valstīs: Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā un nu arī Latvijā. «Nord DDB Riga» šobrīd ir otra lielākā no šīm aģentūrām.

 

Vērtīgākais apvienības resurss ir vairāk nekā 400 dažādu jomu profesionāļu: stratēģu, radošo un māksliniecisko direktoru, iepakojuma un digitālo dizaineru, sociālo tīklu ekspertu u.c. speciālistu. «Nord DDB» aģentūras palīdz uzņēmumiem attīstīt starptautiski konkurētspējīgus zīmolus, rūpīgi ieklausoties un analizējot cilvēku vēlmes un vajadzības un nepārtraukti sekojot līdzi aktuālajām populārās kultūras tendencēm, kā arī tehnoloģiju attīstībai.

 

«DDB Latvija» ir atzīta par Baltijas gada aģentūru divus gadus pēc kārtas — gan 2018., gan 2019. gadā. Aģentūras visvairāk apbalvotākais darbs ir īsfilmu sērija «Rīga rīdzinieka acīm» jeb «Insider’s Guide to Riga», kas reklamē Rīgu kā pārsteidzošu un pievilcīgu galamērķi un 2019. gadā godalgota kā labākā tūrisma filma visā pasaulē.

 

Uzņēmums ir ieguvis arī Latvijas Darba devēju konfederācijas 2019. gada balvu kā labākais darba devējs profesionālo pakalpojumu nozarē Latvijā. Turklāt arī «Dienas biznesa» veidotajā radošo un reklāmas aģentūru 2019. gada topā «DDB» ierindojās pirmajā vietā — ar vairāk nekā 3 miljonu eiro neto apgrozījumu 2018. gadā un valstij nodokļos nomaksātiem 767 tūkstošiem eiro.