Attēls — «McCann Riga»

27. martā konferenču un pasākumu centrā «Fantadroms» notiks Radošās izcilības konference «Adwards MMXX», ko vakarā turpinās apbalvošanas ceremonija.

Ziņas Fold 6. marts, 2020

Konferencē pārdomās par radošuma lomu reklāmas nozares ikdienā dalīsies «ADwards» žūrijas locekļi. Žūrijas prezidents Ādams Kerjs (Adam Kerj, «Accenture Interactive Nordics», Stokholma) runās par radošumu kā nozares galveno virzītājspēku. Grafikas dizainere Maija Rozenfelde («Nord ID Riga») meklēs veidu, kā nepārtrauktas un pāri plūstošas informācijas laikmetā nepazaudēt spēju brīnīties.

 

Kategorijas «PrintArt & Design Craft» žūrijas vadītājs Ričards Bērds (Richard Baird, Londona) ieskicēs aktualitātes un tendences zīmolu identitātes dizainā. Kristians Rukuts («Rush Creative Images», Rīga) stāstīs, kā zīmolu komunikāciju ietekmē vai neietekmē tehniskais izpildījums. Alise Zariņa (Rīga) runās par reklāmas un mākslas savstarpējo mijiedarbību, Laura Trovaluši (Laura Trovalusci, «Halvas Milan») atklās, kā likt cilvēkiem iemīlēties, bet Kristaps Siliņš («McCann Riga», «White Label») aicinās aizdomāties par dažādiem mārketinga bulšita cēloņiem un kā no tiem atbrīvoties. Ar pilnu konferences programmu iespējams iepazīties šeit.

 

Dienas noslēgumā tiks pasniegtas ikgadējās «ADwards» radošās izcilības balvas 11 kategorijās. Ņemot vērā nozares attīstību un tendences, festivāla kategorijas ir pilnveidotas, vairāk nekā līdz šim izceļot atsevišķas disciplīnas. Lai pievērstu leleāku uzmanību kategorijai «Print Art & Design Craft» (Drukas māksla un dizains), pirmo reizi šajā kategorijā žūrijai būs vadītājs — pieredzējušais grafikas dizainers un dizaina kritiķis no Londonas Ričards Bērds. Darbi tiks vērtēti arī pilnīgi jaunās kategorijās: «Animācija», «VFX & 3D Craft» (Vizuālie efekti un 3D) un «Sound Craft» (Skaņas apstrāde).

 

Konferences un apbalvošanas ceremonijas biļetes cena — 89 EUR, tikai apbalvošanas ceremonijas biļetes cena — 10 EUR. LADC biedriem, LADC skolas studentiem un sadarbības partneriem ieeja konferencē bez maksas (ar iepriekšēju pieteikšanos).

 

Pasākumu un konferenču centrs «Fantadroms» atrodas Jaunajā Teikā — G. Zemgala gatvē 74a, Rīgā. «ADwards MMXX» konference norisināsies no plkst. 9.00 līdz 17.00, bet apbalvošanas ceremonija sāksies plkst. 20.00.