Attēls — «H2E»

1. oktobrī «SEGD Riga Chapter» organizē Dizaina pastaigu, piedāvājot apmeklēt 22 dažādus pieturpunktus Rīgā. Dizaina pastaigā ikviens interesents varēs ielūkoties dizaina darbnīcās, birojos, ražotnēs, iepazīties ar veiksmīgākajiem interjera, ekspozīciju, arhitektūras un pilsētvides projektiem. Pastaigas dalībniekus pieturpunktos sagaidīs dizaineri, arhitekti un citu nozaru pārstāvji, iepazīstinās ar savu darba vidi un dalīsies ar stāstiem par radošo procesu un darba specifiku.

Ziņas Fold 22. septembris, 2020

«SEGD Riga Chapter» rīkotā Dizaina pastaiga būs īpaša ar to, ka pirmo reizi savas durvis apmeklētājiem atvērs un darba ikdienā ielūkoties ļaus ne tikai radošo industriju pārstāvji — dizaina un arhitektu biroji, muzeji un kultūras iestādes, bet arī ražotnes un ar dizainu ikdienā nesaistīti uzņēmumi, demonstrējot dizaina starpdisciplinariāti un klātesamību dažādās nozarēs. Pasākuma mērķis ir veicināt diskusiju par aktuālajiem procesiem dizaina jomā Latvijā ne tikai profesionāļu vidū, bet arī plašākā lokā, tādējādi veicinot kvalitatīva dizaina pieprasījuma veidošanu.

 

«Dizaina pastaiga ir pasākumu formāts, ko pirms vairākiem gadiem aizsākām Latvijā un kas katru reizi gūst patiesi lielu atsaucību. Ar šo pastaigu mēs vēlamies papildināt Rīgas dizaina karti ar aktuāliem, tepat klātesošiem dizaina pieturpunktiem un padarīt tos pieejamus plašākam interesentu lokam,» stāsta organizatore, dizaina studijas «H2E» vadošā dizainere Ingūna Elere.

 

Plašāka informācija par Dizaina pastaigu un pieteikšanās tai pieejama šeit. Dalība pastaigā ir bez maksas, bet vietu skaits — ierobežots.

 

Dizaina pastaigu atbalsta Rīgas dome, Valsts Kultūrkapitāla fonds, interjera salons «Krassky» un «Bezrindas.lv».

 

«SEGD Riga Chapter» 2020. gada sākumā izveidoja dizaina birojs «H2E», atsaucoties uz starptautiskās bezpeļņas organizācijas SEGD (Society for Experiential Graphic Designs) uzaicinājumu. Tā mērķis ir veicināt Latvijas dizaina attīstību un atpazīstamību lokālā un starptautiskā līmenī. SEGD visā pasaulē apvieno vairāk kā 2000 biedrus, kuru vidū ir arhitekti, grafikas dizaineri, interjera dizaineri, industriālie un digitālie dizaineri, zīmola un pieredzes veidotāji, ražotāji un mācībspēki.