Attēls — «Not Perfect Riga»

9. jūlijā plkst. 17.00 Latvijas Mākslas akadēmijas dārzā jau piecpadsmito reizi tiks pasniegtas Radošās izcilības festivāla «ADwards» balvas, godinot labākos Latvijas reklāmas un dizaina projektus. Pasākumu būs iespējams vērot gan klātienē, gan attālināti.

Ziņas Fold 2. jūlijs, 2021

Festivālā, ko rīko «Latvian Art Directors Club» (LADC), darbi tika vērtēti desmit kategorijās: integrētās kampaņas, sabiedriskās attiecības, interaktīvie un digitālie risinājumi, zīmola saturs un izklaide, zīmola stāsts, pasākumi un sponsorēšana, preses un vides reklāma, netradicionālā komunikācija, TV un radio, drukas māksla un dizains. Šogad radīta arī jauna kategorija — radošās izcilības eksports.

 

«Radošie ir izdzīvojuši! Tam par godu ielūdzam atzīmēt radošumu klātienē, ne Zoomā, un paskatīties, ko divdesmit žūrijas locekļi no divpadsmit valstīm ir izvērtējuši. Būs svinīga apbalvošanas ceremonija, ballīte un kāds priekšnesums arī — viss kā vecajos labajos laikos!» aicina LADC direktore Žanete Eglīte.

 

Ierodoties pasākumā, obligāti jāuzrāda ID karte vai pase un digitāls vai izdrukāts Covid-19 vakcinācijas sertifikāts. Bez oficiāla apliecinājuma ieeja pasākumā nebūs atļauta. Pasākumu būs iespējams vērot arī attālināti Facebook tiešraidē LADC profilā.

 

Tāpat kā pagājušogad, arī šoreiz žūrijas darbs notika attālināti, ļaujot pulcēt izcilus nozares profesionāļus no visas pasaules. Žūrijas prezidente ir Klaudija Kristovao (Claudia Cristovao), Google dizaina studijas APAC vadītāja Tokijā, kura šogad ieņem arī žūrijas prezidentes lomu «Cannes Lions». Vairāk informācijas par žūriju un festivālu, kā arī apbalvojumam nominēto darbu saraksts atrodams «ADwards» mājaslapā.