Publicitātes attēls

No šodienas, 13. septembra, Rīgas un Liepājas ielās ir skatāma Latvijas Dizaina gada balvas 2021 nominantu un uzvarētāju darbu izstāde. Savukārt 14. septembrī gaidāms izstādes atklāšanai veltīts pasākums, kurā piedalīsies žūrija un nominanti. Tā laikā notiks diskusija ar atskatu uz paveikto un skatu nākotnē.

Ziņas Fold 13. septembris, 2021

Nedēļas garumā, no 13. līdz 19. septembrim, ikviens interesents Rīgas un Liepājas pilsētvidē izvietotajos «Clear Channel Latvia» reklāmas stendos varēs iepazīties ar Latvijas Dizaina gada balvas 2021 nominantu un laureātu veikumu. Apskatāmi būs visi 30 darbi, kurus šī gada 27. aprīlī no konkursam iesniegtajiem 150 pieteikumiem izvēlējās starptautiskā žūrija.

 

Izstādes vietas Rīgā:

 1. Hanzas iela 4 — Valdemāra iela
 2. Kr. Valdemāra iela 30 — E. Melngaiļa iela
 3. Stabu iela 32
 4. Eksporta iela — Republikas laukums 2
 5. Krišjāņa Valdemāra iela 1C (pretējā ielas pusē)
 6. Tērbatas iela 2C (pretējā ielas pusē)
 7. Krišjāņa Barona iela 31(Daile)
 8. Raiņa bulvāris 17
 9. Merķeļa iela 3, pie Marijas ielas
 10. Lāčplēša iela — Avotu iela

Skatīt kartē

Izstādes vietas Liepājā:

 1. Brīvības iela pie Liepājas Metalurga
 2. Rīgas iela pie Ledus halles
 3. Brīvības iela pie Rietumu centra
 4. Jūras iela — Lielā iela
 5. Kūrmājas iela — Ausekļa iela
 6. Lielā iela, pie veikala «Drogas»
 7. Lielā iela, starp Avotu un Graudu ielām pretī TC «Kurzeme»
 8. Valdemāra iela — Peldu iela
 9. Siena iela — Veidenbauma iela pie Pētertirgus
 10. Klaipēdas iela — Liedaga iela pie «XL Salas»

Skatīt kartē

 

14. septembrī plkst. 17.00 LDGB 2021 izstādes atklāšanas pasākumā salonā «Trentini» notiks diskusija par Latvijas Dizaina gada balvas attīstību un atskatu uz līdz šim paveikto. Diskusijā piedalīsies arhitekts Pēteris Bajārs, Kultūras ministrijas Radošo industriju nodaļas eksperte Dzintra Purviņa, Latvijas Diziana gada balvas projekta vadītāja un Latvijas Dizaineru savienības valdes priekšsēdētāja Barbara Freiberga, «Accenture Latvia» vadošā dizainere Anete Žukova un Latvijas Dizaina padomes priekšsēdētāja un FOLD vadītāja Evelīna Ozola. Diskusiju vadīs Toms Grēviņš. Ikviens interesents varēs tiešsaistē sekot līdzi diskusijai LDGB Facebook vietnē un Kultūras ministrijas Youtube kanālā.