Foto — «Be the Future»

Biedrība «Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteris» līdz 23. janvārim aicina meitenes vecumā no 15 līdz 18 gadiem, kuras ir ieinteresētas līderībā un uzņēmējdarbībā un labprāt uzlabotu savas angļu valodas zināšanas, pieteikties projekta «Be the Future» noslēdzošajam sešu mēnešu ciklam.

Ziņas Fold 6. janvāris, 2022

«Projekts «Be the Future» ir veidots ar mērķi veicināt izpratni par uzņēmējdarbību kā iespējamu karjeras virzienu un iedrošināt jaunietes pārbaudīt savas biznesa idejas dzīvē. Projekta laikā varēs ne tikai soli pa solim uzzināt, kā uzsākt uzņēmējdarbību un virzīt produktu tirgū no dažādu jomu praktizējošām uzņēmējām un līderēm, bet arī iepazīties ar līdzīgi domājošajiem, uzlabot savas angļu valodas zināšanas un strādāt pie savas biznesa idejas attīstības,» stāsta projekta koordinatore Anete Grundberga.

 

Projekta laikā 75 dalībnieces no Latvijas, Zviedrijas un Igaunijas sešus mēnešus darbosies mācību uzņēmumos. Katru komandu pārstāvēs četras jaunietes no vismaz divām partnervalstīm. Dalībnieces pašas noteiks laiku, kuru ieguldīt idejas attīstībā, tāpēc dalība projektā netraucēs ne mācībām, ne ikdienas hobijiem un atpūtai. Turklāt dalība projektā «Be the Future» visām dalībniecēm ir bez maksas.

 

No 4. līdz 6. martam projekta dalībnieces pulcēsies Liepājā trešā cikla atklāšanas pasākumā, bet cikla noslēguma pasākums plānots 2022. gada augustā, kad tiks noskaidrota uzvarētājkomanda, kas balvā saņems iespēju doties uzņēmējdarbības braucienā uz kādu no Eiropas valstīm. Lai pieteiktos projektam, interesentes aicinātas līdz 23. janvārim aizpildīt pieteikuma anketu.

 

Projekts «Be the Future» Latvijā, Igaunijā un Zviedrijā līdz 2022. gadam tiek īstenots Centrālā Baltijas jūras reģiona programmā. Projekta mērķis ir sagatavot, apmācīt un atbalstīt 225 jaunietes, topošās uzņēmējas, izveidojot un attīstot starptautiskus mācību uzņēmumus. Plašāka informācija par projektu — biedrības «Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris» mājaslapā.