Publicitātes attēls

Sabiedrības integrācijas fonds izsludinājis atklātu projektu pieteikumu konkursu «Atbalsts brīvprātīgo darbam», lai stiprinātu nevalstisko organizāciju (NVO) brīvprātīgā darba aktivitātes ar mērķi palīdzēt Ukrainai un Ukrainas bēgļiem vai īstenotu jauniešu pilsoniskās aktivitātes. Vienam projektu iesniedzējam pieejamais maksimālais finansējums ir 10 000 eiro.

Ziņas Fold 9. marts, 2022

Konkursā tiks atbalstīti projekti, kuros paredzētas apmācības par brīvprātīgā darba veikšanu, brīvprātīgā darba koordinēšanas un popularizēšanas pasākumi, sadarbības veicināšana starp brīvprātīgo darbu veicējiem u.c. aktivitātes. Finansējumu saņems līdz sešām NVO ar brīvprātīgo darba organizēšanas pieredzi.

 

«Šī brīža situācija ar Krievijas agresiju Ukrainā demonstrē, ka izšķirošos krīzes momentos, lai sniegtu operatīvu atbalstu, nepieciešama ātra un organizēta sabiedrības iesaiste. Ukrainas iedzīvotājiem šobrīd ir kritiski nepieciešama mūsu palīdzība, tāpēc ar finansējumu NVO brīvprātīgā darba koordinēšanai palīdzēsim atbalstam nonākt tur, kur ir vislielākā vajadzība — nodrošinot naktsmītnes, humāno palīdzību un veselības aprūpi,» skaidro Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

 

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 15. marta plkst. 12.00. Ar plašāku informāciju, kā arī konkursa nolikumu, pieteikuma un budžeta veidlapu iespējams iepazīties Sabiedrības integrācijas fonda mājaslapā.