Ilustrācija — FOLD

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludinājis finansēšanas konkursu galvaspilsētas radošo kvartālu un teritoriju atbalstam, lai piešķirtu līdzekļus kultūras projektiem, kas īstenojami līdz šī gada beigām. Pieteikumus iespējams iesniegt līdz 13. aprīlim.

Atbalsts Fold 28. marts, 2022

Konkursa mērķis ir veicināt radošo kvartālu un teritoriju attīstību Rīgā, nodrošinot daudzveidīgu kultūras pakalpojumu sniegšanu, kultūras jaunradi un sabiedrības izglītošanu. Tas tiek rīkots, lai radītu publiski pieejamu, radošu un atvērtu mijiedarbības telpu, veicinot jaunu un radošu sadarbības formu attīstību, kā arī sekmētu mūsdienīgas, intelektuālas kultūrvides un kultūras infrastruktūras attīstību pilsētā.

 

Konkursā aicinātas piedalīties juridiskas personas, kas darbojas Rīgā, nodrošinot pilsētai nozīmīgu radošo kvartālu un teritoriju attīstību atbilstoši Rīgas ilgtspējīgas attīstības stratēģijai līdz 2030. gadam.

 

Lai sniegtu papildu informāciju konkursa dalībniekiem un atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar pieteikumu iesniegšanu, 31. martā plkst. 11.00 attālinātā formātā notiks informatīvs seminārs, kurā RD IKSD speciālisti atbildēs uz konkursa pretendentu jautājumiem. Lai pieteiktos semināram un saņemtu piekļuves saiti, līdz 31. martam lūgums nosūtīt pretendenta organizācijas nosaukumu, kontaktpersonu, e–pasta adresi un tālruņa numuru uz aija.kalnina@riga.lv.

 

Projektu pieteikumi iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 13. aprīlim. Konkursa nolikums un ar to saistītie dokumenti ir pieejami RD IKSD mājaslapā.