Attēls — LIAA

Ar saukli «Tava komanda startam» Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori, toskait Radošo industriju inkubators ,izziņo 2022. gada rudens uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā, kurai varēs pieteikties no 1. līdz 20. septembrim. Sešu mēnešu apmācībās varēs piedalīties 260 biznesa ideju autori no visas Latvijas. Vairāk par programmu varēs uzzināt informatīvos pasākumos, kas gaidāmi jau augustā.

Atbalsts Fold 3. augusts, 2022

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota biznesa ideju autoriem, kuriem vēl nav sava uzņēmuma, kā arī jaunajiem uzņēmējiem pašā uzņēmējdarbības sākumā, kad produkts vēl nav pieejams plašam klientu lokam. Programma ilgst sešus mēnešus, un tās laikā dalībnieki piedalās apmācībās, apgūstot svarīgākās uzņēmējdarbības prasmes, apmeklē uzņēmēju pieredzes stāstu sesijas un individuālās konsultācijās saņem mentoru atbalstu detalizēta rīcības plāna izstrādei biznesa idejas attīstīšanai.

 

Dalība programmā nodrošina arī pieeju aprīkotām kopstrādes telpām jebkurā no divpadsmit LIAA biznesa inkubatoriem un deviņām atbalsta vienībām, kā arī iespēju pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā. Pieteikties pirmsinkubācijas programmai varēs no 1. līdz 20. septembrim.

 

«Pirmsinkubācijas pieredze paver durvis uz realitāti, lai pēc programmas absolvēšanas dalībnieki būtu pārliecināti par nākamo soli savas biznesa ieceres turpināšanai,» par līdzšinējo dalībnieku pieredzi stāsta LIAA Radošo industriju inkubatora vadītāja Karine Kalniņa.

 

Augustā un septembrī LIAA biznesa inkubatori visā Latvijā rīkos dažādus informatīvus pasākumus, kuru laikā būs iespēja uzzināt vairāk par pirmsinkubācijas atbalsta iespējām, kā arī par pieteikšanās un uzņemšanas kārtību. Informācija par visiem biznesa inkubatoru pasākumiem — LIAA mājaslapā. 12. augustā plānota Radošo industriju inkubatora informatīvā sesija, kurai interesenti varēs pievienoties inkubatora Instagram kontā.

 

Topošie uzņēmēji aicināti pieteikties klātienes un tiešsaistes konsultācijām sev tuvākajā LIAA biznesa inkubatorā, kuru kontaktinformācija atrodama šeit, kā arī uzzināt vairāk par programmas norisi un saņemt informatīvu atbalstu pieteikuma aizpildīšanai individuālā konsultācijā ar pirmsinkubācijas programmas vadītāju Simonu Vikštrēmu. Pieteikties konsultācijai var, rakstot uz rii@liaa.gov.lv vai zvanot uz 62401220.

 

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekts «Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators».