Attēlā — RISEBA Starptautiskā īslaicīgās arhitektūras un pilsētvides vasaras skola «Festival’and» sadarbībā ar Valmieras vasaras teātra festivālu. Publicitātes foto

«Jaunais Eiropas Bauhaus» (JEB) aicina līdz 25. aprīlim pieteikt mācību līdzekļus, uzziņu materiālus, kursus, vasaras skolas un citas izglītojošas aktivitātes topošajai JEB akadēmijai, kas apvieno zināšanas ilgtspējīgas būvniecības jautājumos.

Ziņas Fold 19. aprīlis, 2023

Eiropas Savienība 2023. gadu pasludinājusi par Eiropas Prasmju gadu. Viena no iniciatīvām, kas uzsāks darbu, ir ilgtspējīgai būvniecībai veltītā «Jaunā Eiropas Bauhaus» akadēmija («NEB Academy»). Iecerēts, ka tā nodrošinās pieejamas tiešsaistes un bezsaistes apmācības Eiropas mērogā un veicinās prasmju un labas prakses apmaiņu starp reģioniem. Apmācības tiks izstrādātas kopā ar visām būvniecības procesos iesaistītajām pusēm, un plānots, ka tās īstenos JEB akadēmijas centri — universitātes, pētniecības institūcijas, arodbiedrības u.c.

 

Iniciatīvai iespējams pieteikt gan dažādus tiešsaistes izziņas materiālus un kursus, gan klātienes apmācības, darbnīcas un vasaras skolas, kas saistītas ar apritīgu būvniecību, bioloģiskiem materiāliem, digitālajām tehnoloģijām, ilgtspēju u.c. tēmām. Pieteikumu iesniegšanas termiņš — 25. aprīlis.

 

Plašāka informācija par JEB akadēmiju — «Jaunā Eiropas Bauhaus» mājaslapā.