Publicitātes foto

Latvijas Basketbola savienība līdz 13. oktobrim aicina iesniegt priekšlikumus līdzjutēju kustības «#6spēlētājs» logo dizainam, kas tiktu izmantots līdzjutēju iesaistes aktivitātēs un komunikācijā — izdevumos, pasākumu vizuālajā noformējumā, fanu atribūtikas un apģērba dizainā, suvenīros, interneta vidē un sociālajos tīklos. Konkursa uzvarētājs saņems 1000 eiro naudas balvu, kā arī iespēju divatā apmeklēt Latvijas vīriešu valstsvienības mājas spēles VIP viesa statusā līdz pat Eiropas basketbola čempionāta 2025 Rīgā noslēgumam.

Ziņas Fold 4. oktobris, 2023

««6. spēlētājs» nav tikai basketbola fans un atbalstītājs — «6. spēlētājs» bijis būtisks līdzdalībnieks Latvijas basketbola valstsvienības veiksmes stāstā. Tas aizsākās 2015. gada Eiropas čempionātā Rīgā, turpinājās «Eurobasket 2017» Stambulā, izturēja laika un neveiksmju pārbaudi, sarkanbaltsarkanos toņos iekrāsoja «Arēna Rīga» tribīnes, iedibināja tradīciju pirms spēlēm kopā iedvesmojoši nodziedāt valsts himnu, ar savu emocionālo atbalstu būtiski palīdzēja mūsu valstsvienībai kļūt par «Sapņu komandu 2023» un pakāpties līdz 5. vietai Pasaules kausa izcīņā.

 

Tas bija skaisti, neaizmirstami un iedvesmojoši, bet sasniegts tikai starpfinišs. Valstsvienību tuvākajos gados gaida olimpiskais ceļojums «Parīze 2024» un 2025. gada Eiropas čempionāts Rīgā. Tas būs izaicinājums basketbolistiem un treneriem, tas būs izaicinājums un jaunas iespējas «6. spēlētājiem» — gan visaktīvākajiem, kuri katrā spēlē nenogurstoši atbalsta komandu, gan līdzjutējiem pie TV ekrāna dažādās Latvijas pilsētās. Mūs, «6. spēlētājus», vieno emocijas un īpašais mirdzums acīs, bet, lai uzsvērtu piederību mūsu komūnai, kustībai nepieciešams vienojošs elements — logotips,» teikts konkursa uzsaukumā.

 

Konkursam pieteikt savu logo priekšlikumu aicināts ikviens neatkarīgi no profesionālās pieredzes. Kā norāda konkursa rīkotāji, logo jābūt formā vienkāršam, uzmanību piesaistošam, inovatīvam, pievilcīgam un viegli uztveramam, kā arī jāatspoguļo līdzjutēju kustības būtība. Iesniegtos darbus vērtēs Latvijas Basketbola savienības piesaistītie dizaina un mākslas eksperti, un iespēja izteikt viedokli būs arī citiem interesentiem. Konkursa uzvarētājs saņems 1000 eiro naudas balvu, kā arī saņems divus VIP ielūgumus uz katru Latvijas valstsvienības mājas spēli līdz pat Eiropas basketbola čempionāta 2025 Rīgā (EuroBasket 2025) noslēgumam. Otrās vietas ieguvējs saņems 600 eiro prēmiju, bet trešās vietas — 400 eiro naudas balvu.

 

Konkursam var pieteikt vienu vai vairākus darbus, līdz 13. oktobra plkst. 12.00 nosūtot uz e–pasta adresi 6speletajs@lbs.lv un iekļaujot dizaina priekšlikumu un autora vārdu, uzvārdu, e–pasta adresi un tālruņa numuru. Konkursa nolikums pieejams Latvijas Basketbola savienības mājaslapā.