Publicitātes attēls

3. oktobrī Rīgā notiks pirmais mārketinga un reklāmas nozares profesionāļu forums «Baltic Brand Forum 2019» (Baltijas Zīmolu forums), kurā norisināsies vairākas nozares aktualitātēm veltītas diskusijas, kā arī uzstāsies divi pieredzējuši un starptautiski novērtēti eksperti no Lielbritānijas — Less Binets (Les Binet) un Malkolms Devojs (Malcolm Devoy).

Ziņas Fold 30. septembris, 2019

Baltijas Zīmolu forumā Less Binets, stratēģis no reklāmas aģentūras «adam&eveDDB», kurš ir arī vairāku mārketinga grāmatu autors, runās par ilgtspējīgu zīmolu veidošanu un to, kādu lomu tajā spēlē emocijas, slava un radošums. Savukārt aģentūras «PHD EMEA» mediju stratēģis Malkolms Devojs stāstīs par izplatītākajiem mārketinga instrumentiem un mediju stratēģiju, kādu savā straujajā izaugsmē izmanto pasaules drosmīgākie un veiksmīgākie zīmoli.

Forumā varēs dzirdēt ne tikai Lielbritānijas ekspertu pieredzi, bet apmeklēt arī vairākas paneļdiskusijas, kurās piedalīsies gan Baltijas, gan pasaules mērogā atzīti nozares eksperti. Svarīgākās paneļdiskusiju tēmas ir zīmolu loma patērētāju ieradumu veidošanā, jaunuzņēmumu sinerģija ar lielajām kompānijām, kā arī uz biznesa rezultātiem orientētā mārketinga jeb «performance marketing» nozīme zīmolu komunikācijā.

Foruma programma ir veidota tā, lai tā būtu aizraujoša un praktiski noderīga profesionāļiem gan no ikvienas mārketinga un uzņēmējdarbības jomas, gan no pašvaldību un valsts sektora. Foruma mērķis ir sniegt vērtīgu starptautisko un vietējo pieredzi un informāciju ikvienam, kura darbā ir svarīgi veidot spēcīgus zīmolus.

Baltijas Zīmolu forums tiek organizēts pirmo reizi, svinot 15 gadus kopš «Mīlētāko zīmolu topa» pirmsākumiem. Foruma noslēgumā notiks Baltijas ietekmīgāko zīmolu apbalvošanas ceremonija, kurā zīmoli tiks apbalvoti astoņās kategorijās — Mīlētākais zīmols, Zaļākais zīmols, Cilvēcīgākais zīmols, Labākais Baltijas start–up uzņēmums un citās.

 

Baltijas Zīmolu forums notiks 3. oktobrī no plkst. 12.30 jaunajā pasākumu centrā «Hanzas Perons», Hanzas ielā 16a, Rīgā. Darba valoda — angļu. Pilna foruma programma apskatāma tā mājaslapā.