Publicitātes attēls

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludinājis atkārtotu Ziemassvētku egļu noformējuma māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursu. Tam iespējams pieteikties līdz šī gada 4. septembrim.

Ziņas Fold 30. jūlijs, 2018

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta rīkotā konkursa par Rīgas centrālo Ziemassvētku egļu vizuālo risinājumu ir «popularizēt Rīgu kā pirmās Ziemassvētku egles dzimteni, veidojot Ziemassvētku egļu noformējumus mākslinieciski augstvērtīgus, radoši pielietojot gan mūsdienīgas tehnoloģijas, gan svētku simbolus un jēdzienus, gan tautas tradīciju un etnogrāfijas mantojuma mūsdienīgu interpretāciju.»

Egles atradīsies Doma laukumā, Rātslaukumā un 11. novembra krastmalā — stratēģiski nozīmīgās vietās pilsētvidē, kas ietver kultūrvēsturisko mantojumu un vienlaikus veido arī pilsētas laikmetīgo tēlu.

Konkursā aicināti piedalīties mākslinieki, dizaineri, arhitekti, mākslas, dizaina, arhitektūras augstskolu studenti un citi radošie profesionāļi. Pieteikumus izvērtēs Pilsētas svētku noformējuma Mākslinieciskā padome. Konkursa kopējais godalgu fonds ir 3000 eiro.

Projektu iesniegšanas termiņš — līdz 2018. gada 4. septembra plkst. 17.00 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā, K. Valdemāra ielā 5. Departamenta darba laiks: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 (pirmdienās līdz plkst. 18.00, piektdienās līdz plkst. 16.00). Izsmeļošāka informācija par konkursu pieejama, sazinoties ar projekta koordinatori Lauru Gulbi (Laura.Gulbe@riga.lv tālr. 67043664, 29112599).