Attēls — «Radio Naba»

Lai motivētu un izgaismotu neatkarīgās elektroniskās mūzikas producentus Latvijā, «Radio Naba» tehno mūzikas raidījums «Kinetic» sadarbībā ar latviešu elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju «Erica Synths» rīko konkursu «Filtrs». Pieteikt savu skaņdarbu konkursam iespējams līdz 2022. gada 2. februārim.

Ziņas Fold 8. decembris, 2021

Ikviens Latvijas elektroniskās mūzikas autors konkursam «Filtrs» var pieteikt jaunus un iepriekš neizdotus skaņdarbus tehno vai tam tuvā mūzikas žanrā. Iesniegtā darba garums nedrīkst pārsniegt 15 minūtes un tam ir jābūt māsterētam. Noteikumi paredz, ka visām kompozīcijas tapšanā iesaistītajām personām jābūt no Latvijas.

 

Konkursa uzvarētājs saņems jauno «Erica Synths» bungmašīnu «Pērkons HD-01», bet klausītāju simpātija iegūs bungu sintezatoru «LXR-02». Labākās iesūtītās kompozīcijas tiks paziņotas 2022. gada 2. martā.

 

Pieteiktie skaņdarbi tiks vērtēti divās kārtās. Visus iesūtītos darbus vērtēs vietējā žūrija — Elīza Aboltiņa no «Erica Synths» un mūziķi DEEP-Z, NGC-5128, un Ze Ivarzz. Viņi izraudzīsies desmit finālistus, kuru veikums tiks atskaņots «Radio Naba» un publicēts sociālajos medijos. Finālistu darbus tālāk vērtēs straptautiska žūrija — mūziķis Pīters Kirns (Peter Kirn) un Nikolas Bugefs (Nicolas Bouaïeff) no Berlīnes, kā arī Berlīnē un Kopenhāgenā rezidējošā māksliniece Nene H.

 

Iesniegt savu kompozīciju konkursam «Filtrs» iespējams līdz 2022. gada 2. februārim, aizpildot pieteikuma anketu. Plašāka informācija un konkursa noteikumi — «Radio Naba» mājaslapā.

 

Konkursu organizē tehno mūzikas raidījums «Kinetic» kopā ar «Radio Naba» un Latvijas elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju «Erica Synths».«Kinetic» ir tehno mūzikas raidījums, kas skan «Radio Naba» katru otro nedēļu piektdienās plkst. 22.00. Raidījumu vada DJ 2B.