Publicitātes attēls

Lai motivētu un izgaismotu neatkarīgās elektroniskās mūzikas producentus Latvijā, «Radio Naba» tehno mūzikas raidījums «Kinetic» sadarbībā ar latviešu elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju «Erica Synths» rīko konkursu «Filtrs». Pieteikt savu skaņdarbu konkursam iespējams līdz 2023. gada 7. februārim.

Ziņas Fold 28. decembris, 2022

Ikviens Latvijas elektroniskās mūzikas autors konkursam «Filtrs» var pieteikt jaunus un iepriekš neizdotus skaņdarbus tehno vai tam tuvā mūzikas žanrā. Iesniegtā darba garums nedrīkst pārsniegt 15 minūtes un tam ir jābūt māsterētam. Noteikumi paredz, ka visām kompozīcijas tapšanā iesaistītajām personām jābūt no Latvijas.

 

Konkursa uzvarētājs saņems jauno «Erica Synths» bungu sintezatoru «Bass Drum Pro», kas būs pieejams 2023. gada vasarā, bet klausītāju simpātija iegūs sintezatoru «Desktop Bassline DB-01».

 

Pieteiktie skaņdarbi tiks vērtēti divās kārtās. Visus iesūtītos darbus vērtēs vietējā žūrija — Elīza Aboltiņa no «Erica Synths» un mūziķi DEEP-Z, NGC-5128, un Ze Ivarzz. Viņi izraudzīsies desmit finālistus, kuru veikums tiks atskaņots «Radio Naba» un publicēts sociālajos medijos. Finālistu darbus tālāk vērtēs starptautiska žūrija — mūzikas producenti un izpildītāji Gajs Makkrīrijs (Guy McCreery), Trovarsi, Kriss Vanderheidens (Kris Vanderheiden) un Joahims Garo (Joachim Garraud). Klausītāju un žūrijas balvas ieguvēji tiks paziņoti 2023. gada 7. martā.

 

Iesniegt savu kompozīciju konkursam «Filtrs» iespējams līdz 2023. gada 7. februārim, aizpildot pieteikuma anketu. Plašāka informācija un konkursa noteikumi — «Radio Naba» mājaslapā.

 

Konkursu organizē tehno mūzikas raidījums «Kinetic» kopā ar «Radio Naba» un Latvijas elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju «Erica Synths». «Kinetic» ir tehno mūzikas raidījums, kas skan «Radio Naba» katru otro nedēļu piektdienās plkst. 22.00. Raidījumu vada DJ 2B.