Sarunu festivāla «Lampa» vizuālā identitāte — «Armadillo»

Līdz 28. februārim ikviens interesents, sākot no domubiedru grupas līdz uzņēmumam vai valsts iestādei, aicināts pieteikt savu pasākumu trešajam sarunu festivālam «Lampa», kas notiks 30. jūnijā un 1. jūlijā Cēsu pils parkā.

Ziņas Fold 3. februāris, 2017

Sarunu festivāls «Lampa» ir ikgadējs brīvdabas pasākums, kura idejas pamatlicēji un galvenie atbalstītāji ir Fonds atvērtai sabiedrībai «DOTS» un «Swedbank». Pagājušajā gadā festivālā piedalījās ap 9000 apmeklētāju, vairāk nekā 90 pasākumu rīkotāju (uzņēmumi, NVO, universitātes, mediji, valsts pārvaldes institūcijas, kultūras iestādes un aktīvisti) un 450 viedokļu līderu.

«Sarunu festivāla «Lampa» lielākā vērtība ir tā dalībnieki un organizācijas, kas veido festivāla programmu. Aizraujošais un kvalitatīvais iepriekšējo gadu saturs tapa, sadarbojoties lielam skaitam cilvēku un organizāciju. Festivāls bija ne tikai dāvana Latvijas sabiedrībai, bet arī gandarījuma avots katram programmas dalībniekam un festivāla apmeklētājam. Tāpēc arī šogad aicinām to veidot kopā ikvienam, kas vēlas jēgpilni un saturīgi sazināties ar sabiedrību un  izbaudīt labas sarunas spēku,» aicina festivāla direktore Ieva Morica.

Organizatori norāda, ka pasākuma rīkošana festivāla ietvaros sniedz iespēju ne tikai ietekmēt Latvijā notiekošo, veidojot klātienes diskusiju ar Latvijas viedokļu līderiem un lēmumu pieņēmējiem, bet arī aicināt uz sarunu un veidot dialogu ar plašāku sabiedrību par visdažādākajām tēmām. Pasākuma tēmas izvēlē un norises formātā ierobežojumu nav, tomēr pieteikumi tiks vērtēti konkursa kārtībā, atbilstoši festivāla manifestam un pasākuma kritērijiem.

Sarunu festivāls «Lampa» ir nekomerciāls, un tā apmeklētājiem ieeja ir bez maksas. Tā izmaksas tiek segtas no ziedojumiem, grantiem un pasākumu rīkotāju līdzmaksājumiem. Festivāla rīkotāji piedāvās divu veidu līdzmaksājuma stipendijas saturīgiem un oriģināliem pasākumiem, kam var pieteikties indivīdi un nevalstiskās organizācijas. Festivāla izglītības satura patrons «Swedbank» piešķirs stipendiju pasākumiem, kas saistīti ar izglītības jomu, un stipendijas piedāvās arī Fonds atvērtai sabiedrībai «DOTS».

Pieteikt savu pasākumu un uzzināt vairāk iespējams festivāla mājaslapā.