Publicitātes attēls

31. maijā norisināsies jau otrais dzīvās elektroniskās mūzikas festivāls «Kontaktor», ko rīko pašmāju modulāro sintezatoru ražotāji «Erica Synths». Šī gada programma 30. maijā piedāvā arī izglītojošas aktivitātes — lekcijas, radošās darbnīcas un paraugdemonstrējumus.

Ziņas Fold 24. maijs, 2019

30. maijā festivālu «Kontaktor» atklās Tobiass fon Hofstens (Tobias von Hofsten) no kabatas sintezatoru un mūzikas instrumentu ražotāja «Teenage Engineering». Fon Hofstens vadīs mūzikas darbnīcu un lasīs lekciju, kuras laikā dalīsies ar savu uzņēmējdarbības pieredzi un sniegs jaunāko produktu paraugdemonstrējumus. Paralēli norisināsies modulāro sintezatoru ražotāja «Bastl Instruments» produktu paraugdemonstrējums, lekcija par kino industrijas un filmu mūzikas tēmu, ko sniegs franču režisors Marks Karo (Marc Caro), kā arī saruna un diskusija par elektroniskās mūzikas vadošajām tendencēm un problēmām ar ilggadēju mūzikas žurnālistu, pētnieku un mūziķi Pīteru Kirnu (Petern Kirn). Apskatei un izmēģināšanai būs pieejams stends ar dažādiem elektroniskās mūzikas instrumentiem, kas tapis sadarbībā ar mūzikas instrumentu un studijas aparatūras tirgotāju «T studio». Izglītojošo pasākumu ciklu noslēgs leģendārās elektroniskās mūzikas izdevniecības «Shitkatapult» dibinātājs un vadījs Marko Hāss (Marco Hass), kurš publiskā lekcijā stāstīs par mūzikas izdevniecības vadīšanu vairāk nekā 20 gadu garumā, sadarbību ar visā pasaulē atzītiem mūziķiem un mūzikas atlases procesu.

Dzīvās elektroniskās mūzikas festivāla «Kontaktor» izglītības pasākumu programma 30. maijā norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Radošo industriju inkubatora un Gētes institūta telpās. Lekcijas un darbnīcas ir bez maksas, taču tām iepriekš jāpiesakās, reģistrējoties dalībai LIAA mājaslapā. Darba valoda — angļu.

Pats festivāls notiks 31. maijā Rīgas Tirdzniecības ostā. Plašāka informācija pieejama «Kontaktor» mājaslapā.