Publicitātes attēls

Izglītības iestādēm un organizācijām, kas darbojas izglītības jomā, līdz 2020. gada 3. februārim ir iespēja pieteikties projektu īstenošanai «Nordplus» Jauniešu, Pieaugušo, Augstākās izglītības, Horizontālajā un Ziemeļvalstu valodu programmā.

Atbalsts Fold 11. novembris, 2019

«Nordplus» programma sniedz iespēju īstenot studentu, skolēnu un pasniedzēju mobilitātes, kā arī dažādas sadarbības tīklu un projektu aktivitātes izglītībā, iesaistot Baltijas valstis un Ziemeļvalstis, lai veicinātu starpkultūru sadarbību, uzlabotu un ieviestu jauninājumus izglītības sistēmās.

 

Kopējais «Nordplus» finansējums projektiem 2020. gadā ir aptuveni 10 miljoni eiro. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šoreiz interesenti aicināti projektos ietvert informācijas un komunikācijas risinājumu pielietojumu aktuālo izglītības jautājumu risināšanai.

 

Organizācijām no Latvijas «Nordplus» sniedz iespēju veidot kopīgus projektus ar Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm: Dāniju, Somiju, Islandi, Norvēģiju, Zviedriju, Grenlandi, Fēru un Ālandu salām, Lietuvu un Igauniju. Lai izstrādātu projekta pieteikumu, ir nepieciešams atrast sadarbības partnerus no «Nordplus» dalībvalstīm. Partnerinstitūciju meklēšanai var izmantot «Nordplus» projektu partneru datubāzi.

 

Pieteikumus līdz 2020. gada 3. februārim jāiesniedz «Espresso» elektroniskajā sistēmā. Video instrukcijas par «Espresso» sistēmas lietošanu pieejamas Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapas sadaļā Informatīvie materiāli.

 

Vairāk par projektu konkursu, katras programmas mērķiem, projektu īstenotāju pieredzi un līdzfinansējuma apjomu iespējams uzzināt VIAA mājaslapā un «Nordplus» oficiālajā vietnē. VIAA veic «Nordplus» programmas nacionālā informācijas biroja funkcijas Latvijā.