Publicitātes attēls

Līdz 30. septembrim Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) aicina pašvaldību kultūras nodaļu un kultūras centru vadītājus, kultūras projektu vadītājus, festivālu producentus un organizatorus pieteikties dalībai kursā «Lielpasākumu veidošana un pilsētas / novada tēls». Savukārt līdz 8. oktobrim pašvaldību kultūras pārvalžu, nodaļu un aģentūru vadītāji, kultūras institūciju vadošie darbinieki tiek aicināti reģistrēties tiešsaistes kursiem «Kultūras jomas pārvaldība un stratēģiskā plānošana pilsētās / novados».

Ziņas Fold 27. septembris, 2021

Kurss «Lielpasākumu veidošana un pilsētas / novada tēls» no 6. oktobra līdz 15. decembrim norisināsies piektdienās «Zoom» platformā. Kursā dalībnieki tiks iepazīstināti ar laikmetīgiem pasākumu formātiem un komunikācijas veidiem, jaunām pasākumu rīkošanas pieejām un citādām domāšanas paradigmām, kā arī lielpasākumu — festivālu un svētku — satura izstrādes pamatprincipiem. Lekciju tēmas veidotas tā, lai aplūkotu dažādu pasākumu nozīmi pilsētas zīmolvedības un vietējo iedzīvotāju kontekstā, palielinātu pasākumu komunikācijas efektivitāti un, izmantojot tehnoloģiju iespējas, sasniegtu pasākuma mērķauditoriju un uzlabotu pilsētas vai novada tēlu.

 

Kursa vadīs pasākumu producente Diāna Čivle, kurai ir liela pieredze dažāda mēroga vietēju un starptautisku pasākumu organizēšanā, laikmetīgā teātra un starpdisciplināru mākslas notikumu kuratore Gundega Laiviņa, zīmolvedības un komunikācijas eksperte Lolita Ozoliņa, asociētā profesore un vadošā pētniece LKA Zinātniskās pētniecības centrā Liene Ozoliņa, Latvijas Pasākumu foruma direktors un «Untitled» pasākumu nodrošinājuma uzņēmuma vadītājs Mārcis Gulbis.

 

Kursu dalības maksa — 235,95 eiro. Reģistrēties kursam iespējams līdz 30. septembrim, aizpildot tiešsaistes pieteikuma formu.

 

Kurss «Kultūras jomas pārvaldība un stratēģiskā plānošana pilsētās / novados» no 8. oktobra līdz 10. decembrim norisināsies piektdienās plkst. 9.30–11.00, atsevišķās reizēs līdz plkst. 13.00, «Zoom» platformā. Ar kursa dalībniekiem strādās tādi kultūras nozares profesionāļi kā socioloģijas doktore un LKA prorektore zinātniskajā darbā Anda Laķe, kultūras projektu vadītāja un pilsētu kultūras attīstības stratēģiju veidotāja Ilona Asare, zīmolvedības un komunikācijas eksperte Lolita Ozoliņa, kā arī vairāku liela mēroga pasākumu organizatore, Siguldas kultūras centra «Devons» un Siguldas kultūras centra vadītāja Jolanta Borīte.

 

Kursa mērķis ir veidot kultūras jomas stratēģiskās plānošanas prasmes pilsētu un novadu līmenī, balstoties vietas unikālajos kultūras resursos un veidojot ilgtspējīgas un iekļaujošas kultūras pārvaldības modeli. Kursā tiks analizēti novadu kultūras attīstības plānu piemēri un izzināti attīstības plānošanas pamatprincipi.

 

Dalības maksa — 205,70 eiro. Lai reģistrētos kursam «Kultūras jomas pārvaldība un stratēģiskā plānošana pilsētās / novados»  līdz 8. oktobrim jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma forma.

 

Kursu dalībnieki saņems LKA sertifikātu par profesionālās pilnveides kursu apguvi. Vairāk informācijas — Latvijas Kultūras akadēmijas mājaslapā.